22 720 65 56

Zespół

Agnieszka Bogatko – dyplomowana księgowa

Wykształcenie Wyższe Ekonomiczne. Ukończyła studia podyplomowe na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie o specjalizacji: rachunkowość oraz szereg kursów i szkoleń z dziedziny podatków i rachunkowości. Posiada ponad 15 letnie, bogate doświadczenie w księgowości z zakresu ksiąg handlowych, książki przychodów i rozchodów jak i kompleksowej obsługi kadr i płac. Kierowała działem księgowym w spółkach osobowych, kapitałowych i organizacjach pozarządowych.

tel. 667 570 614

Jerzy Bogatko – doradca biznesowy

Ukończył Studia Wyższe na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie z zakresu marketingu i reklamy. Zajmuje się obsługą klienta jak i doradztwem w zakresie wyboru najlepszej formy prowadzenia działalności, pomaga  w wyborze metody promocji. Kierował działem kreatywnym w wydawnictwie. Od wielu lat pełni funkcję Prezesa Zarządu. W przeszłości był członkiem Rady Nadzorczej w firmach o różnych profilach działalności.

tel 667 570 613

Beata Gzara – certyfikowany księgowa

Absolwentka Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła studia podyplomowe na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie o specjalizacjach:
rachunkowość oraz dyrektor finansowy. Posiada CERTYFIKAT KSIĘGOWY Ministra Finansów nr 60758/2013 oraz EUROPEJSKI CERTYFIKAT UMIEJĘTNOŚCI KOMPUTEROWYCH. Doświadczenie zawodowe w księgowości i zarządzaniu finansami zdobyła m. in. kierując działem księgowości w spółce akcyjnej notowanej na Polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Posiada szeroką wiedzę z finansów przedsiębiorstw. Specjalizuje się w budżetowaniu, sprawozdaniach i analizach finansowych.